SCENARIUSZE

Małe Szaleństwa wiedzą, jak wywołać wielki uśmiech u dzieci. Dzięki starannie wybranym scenariuszom, urodziny młodego jubilata nabiorą niezapomnianego charakteru, a dzieci bez reszty zatracą się w zabawie.

1.⚽ Akademia Mistrzów Sportu – Twoje dziecko rozpiera energia? Nie usiedzi w jednym miejscu? Wyślij je do urodzinowej Akademii Mistrzów Sportu. U nas wystartuje w ciekawych konkurencjach, angażujących wszystkie dziecięce mięśnie. A już na pewno te odpowiedzialne za uśmiechniętą buzię!

2.🐕 Hau! – niezastąpiony i niezawodny Psi Patrol przybywa na niezapomniane urodziny w poszukiwaniu nowych rekrutów. Przygotowali szereg wyzwań, które trzeba przejść, by zasłużyć na lśniącą odznakę. Nagrodą będzie też przeeeeepyszny tort!

3. 🐻Misio – gośćmi specjalnymi na tej imprezie będzie Masza i Niedźwiedź. Nie przyjdą z pustymi rękami (ani łapami): porwą dzieci do dynamicznej zabawy, zachęcą do tańca i wspólnych śpiewów.

4.👽 Nie z tej ziemi! – Na te urodziny ściągamy z innej galaktyki prawdziwych kosmitów. Twoje dziecko nauczy się ich języka, zaprojektują własnego Marsjanina, by wreszcie – odlecieć w kosmiczną przestrzeń własną rakietą.

5.🏆 Olimpiadka – mali sportowcy z wielkim sercem do rywalizacji, przybywajcie! Tylko u nas odbędzie się Olimpiadka, podczas której w szeregu sportowych dyscyplin sprawdzicie swoją sprawność, siłę i celne oko. Nie zabraknie zapalenia znicza olimpijskiego oraz całego worka medali.

6. ⚓Piracka zabawa – do urodzinowego portu Małych Szaleństw przybił statek z piratami. Dzieciaki, zapraszamy na pokład! Wspólnie wyruszmy na poszukiwanie wysp ze skarbami. Po drodze musimy uważać na złośliwe rekiny, podstępne bagna i Ślepego Jacka. Kto zda test na pirata, ten może wziąć udział w wyścigach okrętów.

7 .🏝Skarb z oceanu – gościem specjalnych tych urodzin jest bajkowa Vaiana, która specjalnie dla jubilata opuściła głębiny oceanu. Przybywa ona z garścią melodyjnych piosenek, przy których nikt nie ustoi w miejscu. Bezczynnie stać też nie będzie można przy grach i zabawach nawiązujących do oceanicznego filmu.

8.⚗ Szalone eksperymenty – to propozycja dla ciekawych świata dzieci, które zadają mnóstwo pytań, wszystko je interesuje i chcą wiedzieć jak najwięcej. Razem z nami zajrzą w głąb wulkanu, ujarzmią płomień i poznają sekretną umiejętność dmuchanych balonów.

9. ❄W krainie mrozu – zapraszamy na spotkanie z bohaterami bajki, którą Twoje dziecko pewnie zna na pamięć: Frozen. Najpierw rozgrzejemy się w tańcu, później doprawimy nos bałwankowi, następnie obalimy lodową wieżę, by na końcu ukoronować jubilatkę lub jubilata.

10.✨ Wielkie czarowanie – ten scenariusz układaliśmy z samym Harry’m Potterem. Podpowiedział nam, że do oczarowania dzieci potrzebne jest dużo ruchu: wyścigi na miotle, oddech dementora i biegi wokół magicznej chusty. Spektakularny finał to gorące kociołki.

11.🌟 W odległej galaktyce – uwaga, uwaga, włączamy hipernapęd, by udać się do Akademii Mistrzów Jedi. Poćwiczmy tam sztukę walki na świetlne miecze, poprawimy humor Mistrzowi Yodzie, by wreszcie wyruszyć na poszukiwanie skarbów Lorda Dartha Vadera.

Wszystkie nasze scenariusze przeszły szczegółowe testy.

W rolę surowych oceniających wcieliły się dzieci. Każdy z takich testów zakończył się przyznaniu scenariuszowi oceny: